.
<<  Firma Profili  >>
.
 

AKRA METAL; Alüminyum enjeksiyon döküm sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamız;

Alüminyum enjeksiyon döküm otomotiv parçaları, tarım makinası parçaları, oyuncak parçaları, makina parçaları, mobilya parçaları, ayndınlatma parçaları ile diğer enjeksiyon döküm parçaların üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır.

Firmamızın en önemli farkı; Ölçü Hassasiyeti, Temiz İşçilik, Kusursuz İmalat ve Zamanında ürün Teslimatıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  şişirme plastik ambalaj üretimine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
AKRA METAL
Yönetim Kurulu Başkanlığı