AKRA METAL
Telefon : 0 332 342 36 99 - 0 530 855 91 59
bilgi@akrametal.com
=- Kurumsal -=
Akra Metal Firma Profili

AKRA METAL; Alüminyum enjeksiyon döküm sektöründe faaliyet göstermektedir.


Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.


Firmamız;


Alüminyum enjeksiyon döküm otomotiv parçaları, tarım makinası parçaları, oyuncak parçaları, makina parçaları, mobilya parçaları, ayndınlatma parçaları ile diğer enjeksiyon döküm parçaların üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın en önemli farkı; Ölçü Hassasiyeti, Temiz İşçilik, Kusursuz İmalat ve Zamanında ürün Teslimatıdır.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok alüminyum döküm ürünün üretimini yapmıştır. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma gayreti ve hedefindedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.


alüminyum enjeksiyon döküm, parlak alüminyum döküm, kokil döküm basınçlı döküm, Alüminyum dökümcü, sarı döküm,bronz döküm,